משלוחים החזרות והחלפות

משלוחים והחזרות

שליח עד הבית-ללא עלות! / עד 5 ימי עסקים
איסוף עצמי מאחד הסניפים / עד 2 ימי עסקים

שליח עד הבית רשימת ישובים חריגים - ללא עלות / עד 10 ימי עסקים

* במשקפיים בעלי עדשות אופטיות ובמשקפי מסכים נוסף זמן הכנה של עד 4 ימי עסקים.

* במשקפיים מקולקציית הסמפלים ייתכן זמן המתנה נוסף של עד 7 ימי עסקים.

 החזרות ניתן לבצע ללא עלות עד 2 ימי עסקים מתאריך קבלת המשלוח ורק בעסקאות שסכומן מעל 199 ש"ח. אין החזרות על מסגרות .אופטיות שיוצרו במיוחד עבור לקוח לפי דרישה מיוחדת למידתו ולפי מרשם 

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח אמייל לשרות הלקוחות עד 2 ימי עסקים מתאריך קבלת
המשלוח לשם תיאום האיסוף : info@xraytlv.com
 

לא הספקתם לתאם שליח בחינם בטווח ה- 48 שעות בעסקה שסכומה מעל 199 שקלים, או שביקשתם החזר בגין עסקה שסכומה מתחת ל199 שקלים, אין בעיה, לרשותכם 2 אופציות נוספות לקבלת ההחזר הכספי:

אופציה א' - תוכלו להחזיר את הפריט באמצעות שליח שאנו נשלח אליכם בעלות של 30 שקלים שינוכו מסכום ההחזר (בכפוף לעמידה בכל תנאי התקנון להחזר).

אופציה ב' - תוכלו בתוך 14 ימים ממועד קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה, לפי המאוחר מביניהם, לגשת לאחד הסניפים שלנו ולהחזיר את המוצר שם. לאחר בדיקת המוצר ותקינותו, אנו נעדכן אתכם על ביצוע ההחזר הכספי.

את המשקפיים ניתן להחזיר כנגד הצגת חשבונית עסקה מקורית.

ההחזרה תיעשה בתנאי שהמשקפיים והמוצרים הנלווים להם יוחזרו באריזה המקורית בה נרכשו ומבלי שהוסרו מהם כל סימן או מדבקה שהיו צמודים וכן שלא נעשה בהם שימוש והם שלמים ותקינים. משקפיים שנרכשו במבצע יזוכו על פי מחיר המבצע בלבד. במכירות בהן ההנחה מותנית ברכישת 2 פריטים גם יחד, כמו פריט שני ב-50% הנחה, יהיו ההחזר הכספי או הזיכוי, מותנים בהחזרת שני המוצרים גם יחד. אם בכל זאת תרצו להחזיר זוג משקפיים אחד בלבד, ינוכה בעת החזרתו מלוא סכום ההנחה שניתנה בגין שני המוצרים.

החלפות
במידה ואתם מעוניינים להחליף פריט פשוט גשו לאחד מהסניפים שלנו בצירוף חשבונית העסקה ובצעו את ההחלפה בקלות ובנוחות. .לחילופין - תוכלו לשלוח לנו הודעה בדבר בקשת .ההחלפה ובעסקאות שסכומן מעל 199 ש"ח תוכלו לבצע החלפות בחינם

  בעסקאות שסכומן מתחת ל199 ש"ח, תוכלו לבצע החלפה על ידי שליח מטעמנו בעלות של 30 שקלים.

.החלפות ניתן לבצע עד 30 יום מתאריך החשבונית

ההחלפה תעשה בתנאי שהמשקפיים והמוצרים הנלווים להם יוחזרו באריזה המקורית בה נרכשו ומבלי שהוסרו ממנו כל סימן או מדבקה
שהיו צמודים וכן, שלא נעשה בהם שימוש והם שלמים ותקינים

בתנאים להחזרתו כפי שמופיעים בסעיף מעלה.

×